SARANDA

Një operacion policor është zhvilluar në Sarandë nga seksioni Anti-drogë dhe Forcat ”Shqiponja” që kanë çuar në arrestimin e një të riu.

Balkanëeb mëson se efektivët tek vendi i quajtur ”Rrethi i spitali” në Sarandë kanë kontrolluar disa mjete, ndër të cilat dhe një me targa greke.

I riu që drejtonte mjetin kishte një pistoletë në brez dhe është arrestuar menjëherë. Ndërkohë automjetit po i bëhet edhe një kontroll i imtësishëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb