ELBASAN

Dy të akuzuar për vrasje e krime të tjera të rënda janë arrestuar 72 orët e fundit gjatë kontrolleve në rrethrrotullimin e Bradasheshit.

Prej vrasjes së vëllait të Talo Çelës, Bujar Çelës është ngritur postblloku policor që kontrollon automjetet që vijnë nga akset më të rëndësishme të vendit, nga Tirana, Porti i Durrësit apo Qafë-Thana me Kapshticën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Policia gjithashtu ka marrë masa në të gjithë vendin pas vrasjes së Bujar Cellës dhe atentatit me tritol në mes të Tiranës, ndaj Preng Gjinit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb