Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama lajmëron se Kopshti i ri Zoologjik në TIranë hap dyert për fëmijët në këto Krishtlindje.

Rama ka publikuar një video të disa fëmijëve që kanë vizituar kantierin i cili është në përfundim e sipër.

Ai zbulon se Kopshti do të ketë kushte e atraksione të reja.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

dhe me kantierin e Kopshtit të ri Zoologjik që këto Krishtlindje do të hapë portat për të pritur fëmijët, me kushte e atraksione krejt të reja, ju uroj një javë të mbarë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb