Korça pas orës 22:00 është boshatisur duke bërë që qytetarët të izolohen në shtëpi. Qytetarët e juglindjes duket se po respektojnë rreptësisht, ndikuar dhe nga temperaturat e ulëta orën policore të vendosur nga qeveria.

Në rrugët e Korçës nuk shihet asnjë banor teksa Policia patrullën nëpër rrugë për të monitoruar për ndonjë shkelje të mundshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb