DHERMI

Një ngjarje ka ndodhur këtë të shtunë në resort në Dhërmi.

Një pushues korcar është zënë me sende të forta me një punonjës të resortit dhe për pasojë ka mbetur i lënduar pikërisht korçari.

Ndërsa, punonjësi i resortit është shoqëruar nga ana e policisë.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb