Në një karantinë të detyruar si kjo, të gjithë sillen si duan, si i vogli Maceo, 6 vjec, djali I Halle Berry që po zbavitet duke veshur këpucët me taka të mamit të tij. Artistja që po bën sauna dhe po lexon një libër e filmon me telefonin e saj, duke ndarë videon në Instagram.

View this post on Instagram

#Quarantine Day 12 ?

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on


Pasi ka veshur çizmet e bardha të mamit Halle, Maceo ecën nëpër shtëpi përpara se të provojë të ngjitet në shkallë.
“#Quarantine Day 12”, shkruan artistja e ‘Catwoman’ duke ndarë videon. Ajo në anën tjëtër kujdeset për veten dhe nga Spa e saj shtëpiake i jep këshilla të vlefshme për një lëkurë të bukur dhe të re. Ajo falenderon të gjithë ata që po qëndrojnë në shtëpi, duke respektuar rregullat.


Berry u kujton të gjithëve se një kujdes për veten është esencial në këto kohë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb