Janë 11 rastet, sipas SKAI TV, të konstatuara pozitive me koronavirus në Greqi.

Bëhet fjalë për raste udhëtarësh që kanë mbërritur deri tani në Greqi, nga 3,611 mostra që janë testuar që nga testet e kryera një ditë më parë, 1 korrik, ditë kjo kur edhe u hap turizmi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: