ELBASAN

Mbyllen masivisht lokalet në Elbasan në kuadër të masave ndaj koronavirusit. ndonëse mbyllja e lokaleve, bareve e restoranteve është bërë e detyrueshme vetëm në Tiranë dhe Durrës, duket se qytetarët edhe të qyteteve të tjera janë sensibilizuar duke iu vënë kyçin lokaleve.

Gazetari Fatmir Popja raportoi për “BalkanWeb” se pothuajse të gjitha lokalet kanë qenë të mbyllura mbrëmjen e sotme, ndërsa ato pak që ishin të hapura, numëronin pak persona.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: