ANGLI

Koronavirusi duket se ka në shënjestër teksa një tjetër futbollist është prekur në Premier League.

Klubi i Brighton and Hove Albion ka shpallur lojtarin e parë me koronavirus të prekur ne ekip teksa emri nuk i bëhet publik.

Më parë skuadra gjigande në Premier League si Arsenal apo Chelsea u prekën, teksa trajneri i topçinjve Mikel Arteta dhe talenti i bluve Huddson- Oddoi e kanë kaluar pa probleme koronavirusin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb