SHBA

“Shkollat në vendin tonë duhet të rihapen sa më shpejt që të jetë e mundur”. Kështu ka deklaruar presidenti Donald Trump në postimin e tij të fundit në TWitter.

“Tani kemi informacione shumë të mira”- vijoi më tej postimin e tij presidenti i SHBA-ve.

Kujtojmë që SHBA është shteti më i prekur në botë nga pandemia e koronavirusit. Deri tani numërohen 1,643,499 persona të infektuar me COVID-19, nga të cilët kanë humbur jetën 97.722.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: