SHBA

Senatori amerikan Tom Cotton ka paralajmëruar se ata persona që përhapën koronavirusin COVID-19 në të gjithë botën do të mbajnë përgjegjësi.

Cotton ka mbyllur zyrën e tij në Washington por siguroi se nga kjo luftë SHBA dhe qytetarët e saj do të dalin fitimtarë dhe më të fortë.

Po ashtu senatori republikan i Arkansas deklaroi se pret një përmirësim të situatës në vijim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb