Është shtyrë eventi ndërkombëtar i fluturimeve “Gjiro Open Air”.  Gjiro Open Air ishte planifikuar të mbahej nga 20 deri në 25 mars

Federata Shqiptare e Aeronautikës e ka shtyrë këtë event në muajin maj.

Shkak për shtyrjen e eventit është bërë situata nga coronavirusi.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb