Mesazhe të forta në një formë që nuk ka ndodhur kurrë më parë në një protestë.

“Kortezhi i dhimbjes shqiptare”, veshur në të zeza ka kënduar një këngë vaji kushtuar birit të humbur.

“Ai që i vrau shpresën shqiptarëve….”, thuhet mes të tjerash në vargjet që këndohen në podiumin e ngritur në protestën e opozitës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: