Recete nga znj Eneida
Përbërësit

150 gr kos
4 lugë tërshërë
1 banane
2 lugë gjelle fara chia
2 lugë kokos
1 lugë gjalpë kikiriku
2 lugë mjedra
2 lugë mjaltë ose shurup panje

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: