Kosova ka regjistruar vetëm 5 raste të reja me Covid-19 në 24 orë nga 13 që ishin një ditë më parë. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në total numri i rasteve aktive është 430.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb