PRISHTINE- Me 73 vota pro, 22 kundër dhe asnjë abstenim deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë miratuar projektligjin për buxhetin e vitit 2015.

Miratimi i këtij projektligji erdhi pas shumë orë diskutimesh e kritikash, për mënyrën e hartimit të këtij projektligji, siç bëjnë me dije mediat kosovare.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb