Modelet e rrobeve të plazhit këtë vit janë shumë ndryshe. Me prerje shumë të vogla, seksi dhe të magjishme ato shfaqen pothuajse në çdo profil të Vipave në Instagram, ku bukuroshet tregojne format seksi dhe provokuese.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Harrojini veshjet elegante me një copë, detajet dhe xhevairet, veshjet e plazhit të këtij viti janë të egzagjeruara.

Nga Kylie Jenner, Francesca Sipriani, Cihara Ferragani, Emily Ratajkowski apo JL të gjitha me rrobe plazhi në Instagram.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb