Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Makarona
2 gjokse pule
Erëza për mish pule
Panko – thërrime buke
1 vezë
Kripë
4 kërpudha shiitake
1 qepë e vogël
1 spec jeshil
1 spec i kuq
1 thelb hudhër
1 lugë miell
200 ml pana
Kripë/piper i zi
Majdanoz
Vaj ulliri

(BalkanWeb/News24)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb