Kourtney Kardashian ka treguar belin në bikine ngjyrë ari derisa ka dhënë këshilla për mirëqenien trupore për Poosh dhe si të kesh trup përfekt për verë
Kourtney Kardashian bën marketingun më të mirë për vete, sidomos kur vjen koha për të shitur gjëra.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

41 vjeçarja, themeluese e kompanisë Poosh ka bërë një foto për 116 milionë fansat e saj në Instagram me bikine të vogla derisa ka treguar gjoksin dhe belin e saj seksi.

E njohur për stilin e saj të jetës, ajo ka “nxehur” Instagramin edhe me disa foto të tjera që i ka bërë bashkë me të dashurin e saj të ri, Travis Barker.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb