Kourtney Kardashian u martua sërish me Travis Barker. Por këtë herë me të vërtetë. Pas dasmës së rreme në Las Vegas përballë imituesit të Elvis Presley-t pak orë pas “Grammys”, çifti shkëmbyen premtime zyrtare në gjykatë në Santa Barbara të Kalifornisë. Ajo me një fustan të bardhë shumë të shkurtër dhe seksi, ai me smoking të zi. Por kujdes sepse nuk ka dy pa tre.
Ceremonia u ndoq nga gjyshja e Kourtney, Mary Jo ‘MJ’ Campbell, 87, dhe babai i Barker, Randy.

Duket se Kourtney dhe Travis kanë vendosur të martohen zyrtarisht para ceremonisë madhështore që kanë vendosur tashmë ta bëjnë në Itali, shumë shpejt dhe në të cilën do të marrë pjesë e gjithë familja Kardashian. Ylli i Realy Show është nënë e 3 fëmijëve me ish-in e saj Scott Disick, ndërsa për Barker është martesa e tretë, pas atyre me Melissa Kennedy dhe Shanna Moakler.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pas ‘po’ në gjykatë, ata festuan në një restorant Montecito dhe më pas Kourtney, 42, dhe Travis, 46, u arratisën me një kabrio të zezë të cilësisë së mirë me shenjën klasike “Just martuar” të varur në parakolp.

(tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb