Me një komplet të zi banjoje Kourney Karadashian është fotografuar në Saint Tropez me toyboy e saj Younes Bendjima. Në ujërat franceze çifti i ri ka dhuruar pamje sensacionale.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb