Kourtney Kardashian ka festuar ditëlindjen. Pjesëtarja e klanit Kardashian, e cila është nënë e disa fëmijëve, ka zgjedhur Meksikon për të festuar ditëlindjen me motrat dhe shoqërinë e saj.

Ajo ndër të tjerash ka publikuar disa fotografi nga kjo festë, ku ato shfaqen duke vallëzuar së bashku dhe duke shijuar çdo moment të kësaj feste.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb