Kourtney Kardashian ka tërhequr vëmendjen në Miami.

Me një kostum të bardhë e cila në ujë bëhej transparente, ajo është fotografuar nga paparacët në plazh.

Teksa lahet në det pjesëtarja e familjes Kardashian jep detaje pikante dhe një skenë shumë erotike.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb