Kourtney Kardashian është një prej motrave të famshme Kardashian, e cila bën bujë në cdo postim.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundi, ajo ka publikuar një foto të re në Instagram ku shfaqet e shtrire si një sirenë.

Ajo edhe pse në moshën 41-vjeçare, vazhdon të ketë forma perfekte trupore e që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb