Kourtney Kardashian po kalon disa ditë pushime nën rrezet e nxehta të Meksikës.

Pjesëtarja e klanit Kardashian ka postuar në Instagram një foto provokuese me bikini, ku bien në sy të pasmet e saj.

E shtrirë, teksa konsumon fruta bukuroshja provokon fansat të cilët si kursejnë komentet për të.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb