Kreu i Kadastrës Artan Lame ka zhvilluar sot një takim në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë.

“BalkanWeb” mëson se takimi në fjalë është diskutuar rreth Operacionit Forca e Ligjit. Aksioni i OFL ka si qëllim goditjen e aseteve të vëna nga veprimtaritë kriminale, ndërsa prej disa muajsh operacioni po vijon.

Kujtojmë se pasuritë e sekuestruara do të kthehen në qendra për veprimtari sociale.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb