Kreu i PAA Agron Duka ka uruar besimtarët ortodoksë me rastin e Pashkëve. Ai uron për paqe, lumturi dhe begati në familjet e tyre.

“I uroj të gjithë besimtarët ortodoksë Gëzuar Pashkët. Paqja, lumturia dhe begatia mbizotëroftë në familjet tuaja. Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që ndodhen!”, shprehet kreu i PAA.

Duka Pashket
Duka Pashket

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb