GREQI

Shefi i ri i shtabit të ushtrisë, greke Lejtnant George Kambas është shtruar me urgjencë në spitalin  Alexandroupolis dhe ndodhet nën kujdesin intensiv. Ai është shtruar në spital një ditë pas promovimit të tij si kreu i AHS, ( shtabi i ushtrisë ).

Shefi i ri i shtabit të ushtrisë, greke Lejtnant George Kambas i është nënshtruar një operacioni në zemër.

Sipas një deklarate të lëshuar nga Shtabi i Përgjithshëm, “e shtunë, 26 janar 2019, shefi i Shtabit të Ushtrisë, Lieutenant George Kambas, u pranua në Spitalin Universitar të Aleksandropolis, për një problem shëndetësor emergjent në zemër  dhe pritet të shkarkohet së shpejti.

Sh3efi

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb