KRUJE

Hasmëria dyshohet të jetë shkak i krimit të dyfishtë ndodhur mbrëmjën e kësaj të enjteje në fshatin Gramëz të Krujës.

Gazetarja Dorjana Bezat tha për “BalkanWeb”, se policia ka identifikuar autorin e këtij krimi të dyfishtë.

Autori i  kësaj ngjarje të rëndë është Roland Pula 32 vjeç, nga Kruja.

Ndërkohë Policia bën me dije së është gjetur dhe automjeti i 32 vjeçarit Pula.

5899bd6b 2198 4c5d 9d89 Bc98d4b7552f
5899bd6b 2198 4c5d 9d89 Bc98d4b7552f

Forca të shumta policore kanë mbërritur në vendgjarje, ndërsa punohet për arrestimin e autorit.

Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjec, u qëlluan mbrëmjen e së enjtes për vdekje me armë zjarri.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: