Mediat greke kanë publikuar një foto, ku shihet 20-vjeçarja Caroline pak para se të vritej nga i shoqi.

Në foton e publikuar, shihet bashkëshorti i saj Babis Anagnostopulos, duke qëndruar i shtrirë në divan, së bashku me vajzën e tyre Lidia.

Ora është 00:23, kur kamera regjistron këtë lëvizje të çiftit. Ndërsa sipas raportit mjeko-ligjor, ngjarja ka ndodhur nga ora 4:05 e mëngjesit të 11 majit, deri në 4:11. Kjo është konfirmuar nga ora inteligjente që Caroline mbante në duar.

Kujtojmë që vetëm disa ditë më parë Babis, pranoi krimin e bërë. Për 37 ditë me radhë ai pretendoi se e ngjarja ishte shkaktuar nga grabitës shqiptarë, por në fund, rezultoi se e gjitha ishte inskenuar prej tij. 32-vjeçari ka treguar para policisë të gjithë ngjarjen, si e vrau gruan dhe zbuloi se shkaku ishte fakti që ajo kishte vendosur për t’u larguar prej tij së bashku me vajzën.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb