Shefi i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla, me anë të një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shkruan se PD fut kriminelë, si kandidatë për deputetë.

Balla thekson se një kandidat i PD-së në Durrës, është dënuar për drogë në Zvicër. Ai i bën thirrje PD-së që të heqë këtë kandidat nga lista.

https://fb.watch/4e1RgQNUe5/

Postimi i Taulant Ballës:

“Kriminelët, kriminelët…” ➖ PD i fut në listën e kandidatëve për deputetë.

Partia Demokratike e cila i mban fshehur listat e kandidatëve, duhet të heqë dorë nga shfaqjet e turpshme dhe të tërheqë kandidatin e saj në Durrës, i dënuar për drogë në Zvicër

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb