Cristiano Ronaldo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, por në momentin që një femër e “detyron” të maskohet për t’a takuar, atëherë nuk ka kurrsesi si t’i shmanget faqeve të para të gazetës. E dashura e tij e fundit, Xhorxhina Rodriguez, duket se ka hyrë thellë në zemrën e portugezit dhe për këtë duket se është bërë pak xheloz.
Kristiano-Ronaldo-Xheloz-490x361
32-vjeçari u bë i gjallë në “Instagram” të mërkurën, ku komentoi në një foto ku shfaqej 22-vjeçarja spanjolle me një nga ish-kolegët e saj, Alvaro Kajado. Rodrigez ka punuar me Kajadon te “Gucci” dhe nga disa postime mund të kuptohet se ata kanë miqësi të ngushtë.
Xhorxhina-e-Kristit-te-Ronaldove-nga-Portugalia-490x463
Me qindra tifozë të shqetësuar që etiketonin në komente asin e Realit, ky i fundit më në fund u përgjigj me një “Cuidado”, që në spanjisht do të thotë “Kujdes”. Ai a shoqëroi komentin me tre simbole të qeshure, për të qartësuar se po bënte shaka.


(e.k/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb