Nga: ENEIDA CAKERRI

800 gr patate
3 vezë
50 gr galetë
50 gr djathë kaçkavall
2 lugë miell pa gluten
Majdanoz
Kripë
Piper të zi
Arrë moskat
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb