Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti është parë në jahtin e biznesmenit nga Peja, Blerim Devolli, në Budva. Fotot janë publikuar nga gazeta online ‘Metro’, e cila raporton se fotot janë bërë të shtunën në mbrëmje rreth orës 20:30.

Mësohet se politikani nga radhët e Vetëvendosjes pasi ishte kthyer nga Shkodra, ku kishte ndjekur ndeshjen Kosovë-Islandë, ishte ndalur në Mal të Zi.
shepnd-jaht
Jahti është pronë e Blerim Devollit, pronarit të kompanisë Devolli.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: