TIRANË

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar pamje nga Tirana, ku qytetarët të shumtë në numër presin në radhë për të votuar. Kryemadhi shkruan se shqiptarët po dëshmojnë që do të sjellin ndryshimin.

“Tirana e jashtëzakonshme në pjesmarrjen në zgjedhje. Të shumtë në numër, shqiptarët po dëshmojnë që do të sjellin ndryshimin. Votoni! Votoni! Votoni!”, deklaron Kryemadhi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: