Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me gjimnazistët në Tiranë. Kryemadhi i uron suksese gjimnazistëve të LRI-së së TIranë dhe Shqipërisë teksa ka një mesazh për të rinjtë.

Duket bekuar zotin për të rinjtë e LSI, ajo thotë se është koha që të ardhmen e Shqipërisë ta drejtojnë të rinjtë.

Ajo shprehet e bindur se tek të rinjtë mund të besohet tek një e nesërme më e mirë.

STATUSI NGA MONIKA KRYEMADHI

Faleminderit Zot që na ke bekuar me këta të rinj të mrekullueshëm tek të cilët mund të besojmë për një të nesërme më të mirë. Faleminderit të rinjve të LSI për dedikimin tuaj!
Është koha që të ardhmen e Shqipërisë ta drejtojnë të rinjtë!
Suksese gjimnazistëve të LRI-së së Tiranës dhe Shqipërisë. Jemi bashkë për ta bërë Shqipërinë shtëpinë e të rinjve. 🌹

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb