Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi duket se ka nisur numërimin mbrapsht për zgjedhjet e 25 prillit të 2021.
STATUSI NGA MONIKA KRYEMADHI
E nisa javën sot në takime intensive me banorë në njësinë numër 6 të Tiranës. Forca e ndryshimit të Shqipërisë janë njerëzit dhe interesi qytetar fiton kur bëhemi bashkë.
Na ndajnë 104 ditë nga 25 Prilli dhe është koha të bashkohemi për të sjellë një mentalitet të ri përkujdesje dhe përulësie ndaj qytetarëve, është koha për ta bërë Shqipërinë shtëpi.
#ShqipëriaShtëpiaJuaj 🌹

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb