Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar një foto me një foshnje të vogël të quajtur Aja.

Kryemadhi thotë se me atë foshnje ka nisur mëngjesi i saj, teksa jep edhe një mesazh se fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Ajo i ka uruar të gjithëve një javë të mbarë.

 


STATUSI NGA MONIKA KRYEMAHDI

Mëngjesi im nisi kështu, me Ajën e vogël 🌸

Femijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Javë të mbarë për të gjithë ju dhe fëmijët tuaj ☀️

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb