TIRANË

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi duket se është plot optimizëm për të ardhmen, pavarësisht se opozita nuk është në momentet e saj më të mira.

Këtë ndjesi e ka shprehur vetë Kryemadhi e cila ka publikuar një foto nga një kënd i kryeqytetit dhe shkruan se përpara ka ditë më të bukura.
“Ditë më të bukura kemi përpara”, shkruan kryetarja e LSI-së.

Kryemadhi Fb
Kryemadhi Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: