Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjet disa foto e rrethuar me fëmijë. Ndërsa qesh e iu tregon atyre diçka nga celulari i saj, Kryemadhi ka edhe një mesazh.

Ajo thotë se: Fëmijët tanë janë e ardhmja.

Dhe është detyra jonë të luftojmë për ta.

#ShqipëriaShtëpiaJuaj ?

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb