Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se ndihet e lumtur për brezin e ardhshëm të grave që bëhen pjesë e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Kryemadhi thekson se drejtueset e së nesërmes, po regjistrohen sot që bashkë të skicojmë të ardhmen e vendit tonë!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Monika Kryemadhit:

Jam shumë e lumtur për brezin e ardhshëm të grave që bëhen pjesë e LSI.

Drejtueset e së nesërmes, po regjistrohen sot që bashkë të skicojmë të ardhmen e vendit tonë!

#ShqipëriaShtëpiaJuaj

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: