TIRANË

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ndodhet në SHBA ku po vijon një vizitë prej disa ditësh. Ajo është takuar sot në Uashington me David Kostelancik, Drejtorin e Zyrës për Europën Jugore e Qendrore në Departamentin Amerikan të Shtetit me të cilin ka folur edhe për krizën në Shqipëri dhe zgjidhjen e saj..


“Me David Kostelancik, Drejtorin e Zyrës për Europën Jugore e Qendrore në Departamentin Amerikan të Shtetit. Shkëmbyem mendime për zgjidhjen e krizës.Shkëmbyem mendime për zgjidhjen e krizës. ??”, shkruan Ktyemadhi në “Facebook”.


Kryemadhi Fb
Kryemadhi Fb


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb