Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pas vizitës së djeshme në Shkodër ka publikuar fjalën e kryesueses së listës së PS për qytetin verilindor, Edona Bilalit.

Rama shkruan se nëse Shkodra do ndryshim, atëhere ndryshimi është Edona Bilali, kandidatja për deputete e PS.

Ai dje kërkoi publikisht nga shkodranët një mundësi për mandat të tretë duke i premtuar se do e ndryshojë Shkodrën.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

nëse Shkodra do ndryshim, ja ku e ka ndryshimin!

Ditë të mbarë🙏

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb