TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë shqiptarë me rastin e Kurban Bajramit. Rama ka publikuar pamjet e xhamisë së Ethem Beut në qendër të kryeqytetit shqiptar.
“GËZUAR KURBAN BAJRAMIN”, shkruan kryeministri Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb