Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me drejtuesit e PS në qarqe mëngjesin e sotëm. Takimi që nisi në mëngjes herët sot në selinë e PS ka zgjatur rreth një orë teksa fushata dhe zgjedhjet e 25 prillit kanë qenë tema kryesore e diskutimit.

Gazetari Ergys Gjençaj raportoi për “BalkanWeb” se Rama ka dhënë porosi të veçanta për organizimin e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit.

Ndërkohë që kujtojmë se seancën e radhës maxhoranca ka paralajmëruar votimin e Kodit Zgjedhor të ndryshuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: