BRITANI E MADHE

Kryeministrja e Britanisë së Madhe, kohëve të fundit ka qenë e stresuar, kryesisht për shkak të çështjes kaq shumë të debatuar “Brexit”. May gjithsesi ka provuar që të thyejë monotoninë, duke provuar veten në futboll.

Ajo ka gjuajtur topin e futbollit, ndërsa goditja e saj ka qenë e ngathët. Ajo që bëri bujë në media nuk ishte goditja, por mënyra si May lëvizi. Disa komentues thanë se ajo lë shumë për të dëshiruar në futboll.

Ndërkaq, të tjerët thanë se ajo është politikane dhe nuk ka nevojë të ketë shumë aftësi sportive.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb