ÇEKI- Një pensionist 67-vjeçar pësoi atak në zemër pasi kreu marrëdhënie seksuale me një prostitutë. Ngjarja ka ndodhur në Republikën Çeke.


Wolfgang Eggers, 65 vjeç, u takua me Katerina Novakova, 29 vjeç. 65-vjeçari gjerman e mori 29-vjeçaren në një pyll ku kryen marrëdhënie seksuale.


Teksa po ktheheshin nga pylli Wolfgang Eggers vdiq papritur nga një atak në zemër, kurse makina u përplas me një mur.


Fillimisht policia mendoi se ai vdiq nga aksidenti por hetimet treguan se nuk ishte kështu.

Janë të shumtë gjermanët që vizitojnë zonën e njohur për prostitutat.
(a.h/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: