Delegacioni i kryesuar nga Kryetari i Komitetit të PE David Callister, ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama, ku edhe kanë diskutuar lidhur me reformat gjyqësore.

BalkanWeb mëson se pritet të zhvillohet edhe një takim me përfaqësues të medias e shoqërisë civile.

Ndërsa nesër do të zhvillohen takime me Presidentin Meta, Kryetaren e Kuvendit Lindita Nikollen, Ulsi Manjën, Bledi Çuçin, Jorida Tabakun si edhe Megi Finon.

Sakaq pritet që në orën 13:00 të mbahet konferenca për shtyp tek Europë House.

Aeft

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: