Presidenti Ilir Meta ka postuar disa foto nga rruga e prishur në Borsh. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i shtetit e ka cilësuar këtë rrugë kryevepër të babëzisë.

Mes të tjerash ai thekson se llogaridhënia do të jepet mëngjesin e 25 prillit.

MESAZHI I METËS
Në një nga kryeveprat e babëzisë.
25 Prilli, referendum kundër korrupsionit!
Llogaridhënia nis, që në mëngjesin e 26 Prillit! 🇦🇱

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb