“Kthehuni në shtëpi”, kështu iu është drejtuar këtë mesditë ushtarëve rusë kryebashkiaku i Kievit, Vitaly Klitschko, kur u pyet nga mediat lokale për mesazhin e tij për rusët.

Kryebashkiaku Klitschko po fliste nga një fortifikim në Kiev, kur iu drejtua rusëve me mesazhin që të ikin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb